Napisz do nas

Tu znajdą Państwo listę adresów mailowych, pod którymi można skontaktować się z personelem Miejskiego Domu Kultury.

 

 

Dyrekcja MDK
– Marek Gruchota
m.gruchota@mdkstalowawola.pl
Główna Księgowa
– Monika Wilk
mwilk@onet.pl
Sekretariat
– Marta Romaniak
m.romaniak@mdkstalowawola.pl
Dział Marketingu i Reklamy
– Katarzyna Warchoł-Garlicka
mdk_stalowa@pro.onet.pl
Dział Organizacji Imprez
– Rafał Latawiec
r.latawiec@mdkstalowawola.pl
Dział techniczny
– Grzegorz Prokop
g.prokop@mdkstalowawola.pl
Administracja i BHP
Mariusz Żminda
m.zminda@mdkstalowawola.pl
 

 

Księgowość

Monika Wilk
– Główna Księgowa
mwilk@onet.pl
Lucyna Dul l.dul@mdkstalowawola.pl
Agnieszka Adamczyk  agmawj@wp.pl
   
Małgorzata Szufnarowska-Plewik
– Zamówienia publiczne
m.plewik@mdkstalowawola.pl
Mariusz Żminda – plakatowanie, BHP  m.zminda@mdkstalowawola.pl

Kino „WRZOS”
Katarzyna Warchoł-Garlicka k.warchol-garlicka@mdkstalowawola.pl
Katarzyna Januszczak
(Seans Pod Palmą)
k.januszczak@mdkstalowawola.pl
Bogusława Paź
b.paz@mdkstalowawola.pl

Projekty

Katarzyna Januszczak
k.januszczak@mdkstalowawola.pl
Katarzyna Pawłowska
k.pawlowska@mdkstalowawola.pl
Justyna Bieńko
j.bienko@mdkstalowawola.pl
Uniwersytet Trzeciego Wieku
– Bogna Latawiec
b.latawiec@mdkstalowawola.pl
Administracja stron www
– Roksana Bąk
r.bak@mdkstalowawola.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Mapa Dojazdu

Napisz do nas



Przepisz kod antyspamowy: captcha