Zajęcia plastyczne

We wrześniu 2008 roku w Miejskim Domu Kultury powstała pracownia plastyczna. Bardzo szybko  stała się  miejscem spotkań ludzi,  których  łączy pasja i radość tworzenia. Odbywające się w niej zajęcia prowadzone przez artystę plastyka, jednym pozwalają poznawać własne możliwości, dla innych to szansa przygotowania się do egzaminów wstępnych w szkołach i uczelniach artystycznych a są też tacy, dla których jest to po prostu aktywna i twórcza forma spędzania czasu.  Spotkania odbywają się raz w tygodniu przez cały rok szkolny a podsumowaniem pracowitych godzin spędzonych przy rysowaniu, malowaniu czy rzeźbieniu jest  wystawa  AMATOPASJA,  otwarcie której jest zawsze wielkim przeżyciem dla uczestników zajęć i  świętem plastyki amatorskiej w naszym mieście.

ZAJĘCIA DLA DZIECI  (od klasy” I” do klasy „IV” )
WTOREK  – godz. 16.30 do godz. 18.00

ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY zapraszamy wszystkich tych którzy swą przyszłość wiążą z nauką w liceach plastycznych lub na studiach artystycznych  i oczywiście tych którzy tak po prostu kochają tworzyć
WTOREK – godz. 18.00 do godz. 21.00