Bardzo śpiący Mikołaj – barwne widowisko mikołajkowe w MDK

6 grudnia 2014

BRAK BILETÓW NA WIDOWISKO W DNIU 6 GRUDNIA !!!

Rok w rok, pewnego grudniowego dnia, MDK zmienia się w Mikołajkowy Dom Kultury. Wtedy to z zapartym tchem obserwujemy na scenie wydarzenia opowiadające o tym,  jakież to kłopoty spotykają Mikołaja w drodze do Stalowej Woli. W tym roku temu bardzo oczekiwanemu gościowi udzieli się syndrom Królowej Śnieżki. I potrzeba będzie zabiegów wielu bajkowych postaci oraz szanownej publiczności, by misja Mikołaja powiodła się i paczki znalazły się w rękach dzieci.

To już kolejny raz, kiedy Janina Wań podjęła się napisania scenariusza i pracy z zespołami artystycznymi MDK, by powstało baśniowe widowisko witające Mikołaja w MDK w Stalowej Woli. Finał jest oczywiście niezmienny: wszystkie dzieci obdarowane są paczkami!

Bardzo śpiący Mikołaj
barwne widowisko w wykonaniu zespołów artystycznych MDK

scenariusz i reżyseria:  Janina Wań

6 grudnia 2014godz. 17.00
sala widowiskowa MDK

bilet: 8 zł

Na każde dziecko czeka paczka!

Widowisko mikołajkowe co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w tym roku postanowiliśmy umożliwić jego zobaczenie wszystkim tym, którzy nie mogą go zobaczyć u nas w Miejskim Domu Kultury – zachęcamy do oglądania wydarzenia na żywo!

MIKOLAJ mdk 2014 plakat _DRUK.indd