ABBA CLUB – widowisko muzyczne

21 lutego 2015
sala widowiskowa

ABBA CLUB –  wyjątkowe widowisko muzyczne, wystawiane przez Teatr Musicalowy La Fabrique Musicale gościnnie na deskach MDK w Stalowej Woli.

To opowieść o uczuciach: miłości i nienawiści, o nadziejach i marzeniach – zarówno spełnionych, jak i zawiedzionych. Barman w nocnym klubie wysłuchuje historii młodych ludzi. Choć początkowo wydaje mu się, że jego taki  sam los nie może spotkać, choć ciągle utwierdza się w przekonaniu, że miłości nie ma, zakochuje się… I choć do tej pory wiódł raczej spokojne i nudne życie samotnego kawalera, wkracza w nowy czas i przestrzeń, w której znajduje miejsce dla ukochanej osoby. Ta  wprost z życia wzięta historia Barmana oraz historie innych bohaterów spektaklu ilustrowane są niezapomnianymi przebojami legendarnej szwedzkiej grupy ABBA. W ABBA  CLUB  możemy oglądać młodych aktorów i tancerzy. Dla niektórych z nich widowisko to było scenicznym debiutem.

Scenariusz: James Marcus Grey
Reżyseria: Robert Weber, Robert Kudelski
Dialogi polskie: Robert Kudelski, James Marcus Grey
Scenografia: Marek Jotkowski “Mr Jot”