Odpady na wagę zdrowia

4 sierpnia 2015
8.00 - 18.00

Zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję, zbiórki surowców wtórnych czyli makulatury, złomu oraz nakrętek. Pozyskane ze sprzedaży środki chcemy przekazać na zakupienie dwóch siatek do siatkówki dla dzieci i młodzieży. Pojemniki na surowce wtórne będą rozstawione przy Miejskim Domu Kultury, Spółdzielczym Domu Kultury na ul. KEN, Bibliotece Międzyuczelnianej przy ul. Floriańskiej, przy sklepach „SPOŁEM” „Justyna” przy ul. Poniatowskiego, „LUX” przy ul. Okulickiego, sklep spożywczy przy ul. Siedlanowskiego, „Delikatesy” przy ul. Staszica, sklepie spożywczym na Piaskach oraz sklepie „PIAST” przy ul. PCK. Odbiór surowców odbędzie się dnia 4 08 2015r i tylko w tym dniu będzie można składać surowce od godziny 8 00 do 18 00. Siatka będzie rozłożona w okresie letnim na MOSIRZE stadionu przy ul. Hutniczej oraz na stadionie lekkoatletycznym gdzie będzie stały dozór. Koszt zakupu jednej siatki wraz z liniami i słupkami to ok. 600 zł.

Siatkówka jest bardzo popularną dyscypliną sportową na naszych osiedlowych podwórkach a nasza wspólna inicjatywa przyczyni się do tego, że ciekawsze będzie spędzanie wolnego czasu naszych dzieciaków.

Z góry dziękujemy za udział w akcji.

Radna Urszula Serafin-Bąk 600 355 645

Konrad Mężyński
Stowarzyszenie „DOBRO POWRACA” tel. 503 603 676

Podajemy także telefon do firmy WTÓR- STAL, która odbierze makulaturę lub złom w dużej ilości instytucji lub osób indywidualnych wystarczy zadzwonić pod telefon codziennie15 842 62 87, 15 842 75 16, 15 842 75 15