Rap warsztaty – Stalowa Wola

17-26 sierpnia 2015
godz. 10.00 - 16.00

Przed Wami absolutnie bezpłatny i 100% miejski RAP-warsztatowy projekt. Pod okiem znawców tematu rozwiniecie swoje muzyczne i pisarskie umiejętności. Zajęcia mają charakter praktyczny.  Poznacie tajniki pisania kreatywnych tekstów, techniczne aspekty tworzenia dobrze brzmiącej muzyki oraz miksowania.  Całości dopełni dwudniowa sesja w profesjonalnym studiu, w którym nagracie swoje zwrotki. Wszyscy uczestnicy rap-warsztatów wystąpią we wspólnie przygotowanym teledysku!

Dla kogo są warsztaty? Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rapem i dla tych, którzy już tworzą, ale chcą udoskonalić swój muzyczny warsztat . Limit wiekowy: 12 +

Warsztaty poprowadzi Konrad Scelina – występujący pod pseudonimami Okoń lub Ikon polski raper, producent muzyczny i felietonista, obecnie mieszkający w Londynie. Działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat ’90. Był jednym z pionierów kultury Hip-Hop w Stalowej Woli. Związany z formacjami takimi jak Hipogeum, Centrum 4, Forma Rośnie. Współtwórca projektu street-art CREW oraz undergroundowej idei Miejski Spryt, łączącej wielonarodowościowe talenty. W 2009 r. Miejski Spryt ewoluował w międzynarodowy, zawiązany w Londynie projekt muzyczny- Urban Foxes. Zespół tworzyli ludzie pochodzący z Polski, Anglii, Francji, Danii, Węgier czy Jamajki, a muzyka którą kreowali była mieszanką rapu, reggae i rocka. Zespół koncertował w m.in. w Polsce, Anglii i Francji. Od 2012 r. Konrad udziela się głównie jako producent muzyczny.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapisy już wystartowały- piszcie na adres: maciuch.anna@gmail.com lub dzwońcie pod 15-842-09-50.

“Projekt realizowany przy wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu “Kultura Dostępna”

Logo_MKiDN_RP      Struktura360-KulturaDostepna-lifting-LOGO-kolor

ulotka rap warsztaty 2015