Wykład otwarty UTW: Magia słów czyli zaklęcia i klątwy mowy codziennej

16 maja 2016
Wydział Zamiejscowy Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli
Aula Solidarności przy ul.Ofiar Katynia 8A

Uniwersytet Trzeciego Wieku Miejskiego Domu Kultury zaprasza na kolejny z cyklu wykładów otwartych, spotkanie i dyskusję prowadzoną przez dr Małgorzatę Makowską pod hasłem „Magia słów czyli zaklęcia i klątwy mowy codziennej (zagadnienia funkcjonowania języka, rozumienie języka przez mózg, programowania nieświadomych zachowań oraz uważność i poczucie odpowiedzialności za słowo)”. Pani doktor jest wykładowcą PWSZ w Sandomierzu oraz kierownikiem naukowym Sandomierskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wykład odbędzie się 16 maja (poniedziałek) 2016 roku o godz. 15:00 w Wydziale Zamiejscowym Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli,w Auli Solidarności przy ul.Ofiar Katynia 8A ( obok Parku Jordanowskiego).