Przyjacielski koncert

11 września 2016

Zespoły artystyczne i pracownicy Miejskiego Domu Kultury zapraszają na koncert charytatywny „Pomagamy naszej Tereni”. Wystąpią obok siebie najstarsze i najmłodsze zespoły artystyczne MDK, a zebrane podczas koncertu środki przeznaczone będą na leczenie Teresy Kochańskiej, emerytowanej księgowej domu kultury.

Najdłuższy rodowód ma Chór Lasowiacy, którego początek działalności w Stalowej woli sięga lat 40. ubiegłego wieku. Chór wystąpi wspólnie z najmłodszym zespołem stalowowolskiego emdeku – Nadsańską Orkiestrą Kameralną, którą mieszkańcy miasta mogli już poznać podczas uroczystości patriotycznych na Placu Piłsudskiego.

Zapraszamy!