Ponad 4 tysiące dla Pani Tereni

11 września 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbył się koncert charytatywny „Pomagamy naszej Tereni”. Wystąpiły zespoły artystyczne MDK: Chór Kameralny, Chór Lasowiacy, Nadsańska Orkiestra Kameralna i Zespół Wokalny „Pałacyk Michla”, Klub Tańca „La Volta”, Zespół Pieśni i Tańca Lasowiacy” im. Ignacego Wachowiaka, „Zespół Tańca Estradowego „Volta”, Zespół Tańca Egzotycznego „Nimbooda”, Kamil Żurawski. Koncert prowadzili Patrycja Lewandowska z Teatru OKNA oraz Bartosz Zaremba z ZPiT Lasowiacy.

Podczas koncertu działała „Galeria pod Filarami”, w której można było kupić obrazy olejne z kolekcji MDK, powstałej z prac namalowanych podczas plenerów i warsztatów plastycznych prowadzonych przez Alicję Czajkowską – Chmielewską. Zainteresowani wciąż mogą je nabyć, a więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr: (15) 842-09-50 wew. 135.

Dzięki wszystkim działaniom udało się 11 września zebrać ponad 4 000 złotych.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli Panią Terenię i przyczynili się do zorganizowania koncertu oraz „Galerii pod Filarami”!

Teresa Kochańska to emerytowana pracownica MDK, która zmaga się z trudną chorobą wymagającą kosztownej terapii dostępnej tylko za granicą.

Zbiórka trwa nadal,  środki na leczenie Pani Tereni można wpłacać na konto Stowarzyszenia Rehabilitacyjnego Kobiet po Mastektomii „Amazonka”: 90 1020 4939 0000 0302 0003 4371 z dopiskiem: Na diagnostykę i leczenie dla Teresy Kochańskiej.

RĘKODZIEŁO PRZEKAZANE NA POMOC PANI TERENI

Stworzone przez Danutę Cebulę – absolwentkę Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej

OBRAZY PRZEKAZANE NA POMOC PANI TERENI