Sylwester Miejski 2016 pod MDK

31 grudnia 2016
Początek o 21.00
Wstęp wolny

Trzy koncerty podczas Miejskiego Sylwestra! Już w najbliższą sobotę przed Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli wspólnie będziemy świętować najhuczniejsze imieniny na świecie. 31 grudnia zapraszamy na zabawę sylwestrową ze znanymi gwiazdami estrady!

Miejski Sylwester rozpocznie się o 21.00 koncertem zespołu Horyzont. Następnie zebrani będą uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu muzyczno – pirotechnicznym w wykonaniu zespołu Ann.Pham. Gwiazda wieczoru, czyli zespół DeMono, wyjdzie na scenę pół godziny przed północą. O 24.00 wszyscy mieszkańcy będą mogli podziwiać niesamowity pokaz sztucznych ogni, którymi przywitamy Nowy Rok.

W trakcie Sylwestra Miejskiego w Stalowej Woli po raz kolejny odbędzie się konkurs butelkowy realizowany przez MZK Sp. z o.o. Aby wziąć w nim udział wystarczy w dniu 31 grudnia 2016 roku na Placu Piłsudskiego wrzucić do oznakowanych pojemników szklane butelki po napojach, którymi przywitacie Nowy Rok. W każdej butelce powinna się znaleźć karta z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem kontaktowym.

Miejska impreza, na którą zaprasza Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, Miejski Dom Kultury oraz Miejski Zakład Komunalny, odbędzie się dzięki sponsorom: firmie Gaz-System S.A i Hucie Stalowa Wola S.A.

Sylwester Miejski 2016 – Plac Piłsudskiego

31 grudnia 2016

21:00 – Koncert zespołu Horyzont

22:15 – Koncert zespołu Ann.Pham (wyjątkowe wydarzenie muzyczno – pirotechniczne)