„PUK PUK” – spektakl dla najnajów

15 stycznia 2017
sala kameralna

„PUK PUK” to spektakl dla najnajów – dzieci w wieku od 1 do 4 lat – przygotowany przez Teatr Kury Domowe. Maluchy uczestniczą w zabawie prowadzonej przez aktorki, które w większości aktualnie wychowują swoje pociechy. To pomysł na edukację pomagającą dzieciom przekroczyć próg nowego miejsca i wejść w relacje z rówieśnikami.
W wielu przypadkach spektakl jest także pierwszym doświadczeniem dziecka związanym z percepcją wydarzenia artystycznego.

Drodzy Widzowie! Zapukajcie do naszego świata i po spektaklu pobawcie się z nami rekwizytami.

bilet: 10 zł (ważny dla Dziecka i Rodzica)

UWAGA! Na spektaklu ograniczona liczba miejsc.

Zadanie zostało zrealizowane w ramach projektu Podkarpacka Edukacja Kulturowa dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2016 – 2018. Regionalnym operatorem programu jest Centrum Kulturalne w Przemyślu.

PUK PUK - plakat.indd