Stalowowolska Foto-Zgadula – Familijny Turniej Interaktywny

2 maja 2017 - FINAŁ
taras MDK
DNI STALOWEJ WOLI

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym turnieju z zagadkami fotograficznymi dotyczącymi historycznej i współczesnej architektury Stalowej Woli oraz Rozwadowa. Pytaniom, na które uczestnicy odpowiadać będą za pomocą tabletów, towarzyszyć będą archiwalne i dzisiejsze fotografie. Zadaniem będzie na przykład rozpoznanie obiektu ze zdjęcia, odgadnięcie jego lokalizacji lub przeznaczenia, stylu architektonicznego, roku wykonania zdjęcia itp. Zapraszamy dwu lub trzy osobowe zespoły, w których co najmniej jeden gracz nie ukończył 16 lat. Szczególnie mile widziane będą zespoły rodzinne, wielopokoleniowe.

Eliminacje:
– 19 kwietnia 2017 w Miejscu Spotkań, ul. Dmowskiego 11 (Dawny sklep Julka)
– 20 kwietnia 2017 w ZS nr 4, ul. Rozwadowska 10 (Budynek PSP nr 9)

Wielki finał:
– 2 maja 2017 na Tarasie Miejskiego Domu Kultury podczas Dni Stalowej Woli

Więcej informacji i zapisy:
www.quizspotter.com/fotozgadula

Organizatorzy: Prezydent Miasta Stalowej Woli, Urząd Miasta Stalowej Woli – Referat Centrum Rewitalizacji, Quizspotter, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
Partnerzy merytoryczni: Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, Filip Robak prowadzący fanpage „Stalowa Wola Dawniej”
Partnerzy: PSP Nr 9 w Stalowej Woli, Stowarzyszenie Strefa Spotkań

Projekt „Modelowanie kompleksowej rewitalizacji Stalowej Woli z wykorzystaniem narzędzi partycypacji społecznej” dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszu Spójności oraz budżetu państwa, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020