Wakacyjne Warsztaty Muzyczne 2017 – zapisz się!

MDK, 28-31.08.2017 r.
Zapisy elektroniczne do 13.08.2017
Decyduje kolejność zgłoszeń

Dodano 14.06.2017 – Zapisy zamknięte w klasie wokalnej z uwagi na osiągnięcie limitu 50 miejsc!

Zostanie utworzona lista rezerwowa i jeśli któraś z zapisanych 50 osób zrezygnuje – na jej miejsce wejdzie osoba z listy rezerwowej wg kolejności nadsyłanych zgłoszeń. Lista przyjętych  zostanie zamieszczona w piątek 16.06.2017 r.

Dodano 16.06.2017

Lista osób przyjętych na Wakacyjne Warsztaty Muzyczne 2017 w klasie wokalnej:

1. Weronika Rybak
48. Kinga Kurek
49. Wiktoria Gronostaj
50. Joanna Żurawska

Dodano 19.06.2017 – Wyjątkowe wydarzenie towarzyszące warsztatom! „Dobre granie przy fontannie”!!! W środę 30 sierpnia o godz. 20.00 na skwerze przy fontannie wystąpi „SK-ład” czyli Szymonn Froń (dr), Kamil Pyrek (bass) oraz Damian Pyrek (git) – tata Kamila. Swój udział zapowiedział również Marek Raduli (git) oraz Marcin Maziarz (key) a nie jest wykluczone, że dołączą kolejni wykładowcy! Jeśli chcecie zobaczyć i posłuchać jak rodzą sobie 14-latkowie na jednej scenie z wytrawnymi, dorosłymi muzykami – przyjdźcie posłuchać, zaczynamy o 20.00 – wstęp wolny. Szczegóły – http://www.mdkstalowawola.pl/2017/06/19/miejski-dom-kultury/aktualnosci/koncert-szymon-fron-kamil-pyrek-i-damian-pyrek-czyli-dobre-granie-przy-fontannie/

Kamil Pyrek "Slap Machine" Pilichowski Cover

Slap Machine – utwór mistrza Wojtek Pilichowski na basówce od Stradi

Posted by Kamil Pyrek on Dienstag, 28. März 2017

Ruszają zapisy na tegoroczną letnią edycję Wakacyjnych Warsztatów Muzycznych, które od lat organizuje Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli. Ostatnie cztery wakacyjne dni przeznaczamy na pracę z muzycznie uzdolnionymi osobami, które zechcą wspólnie popracować nad podniesieniem swoich umiejętności oraz stworzyć finałowy koncert plenerowy, wieńczący warsztaty.Zajęcia w klasach wokalnej, gitarowej, saksofonowej, perkusyjnej, gitary basowej i instrumentów klawiszowych poprowadzi kadra instruktorska znana z poprzednich warsztatów (wokal – Aleksandra Królik i Ewa Niewdana-Hady, gitara – Dawid Lewandowski, gitara basowa – Marcin Jadach, perkusja – Grzegorz Grzyb, saksofon – Mariusz Godzina, instr. klawiszowe – Marcin A. Steczkowski) a kierownikiem artystycznym będzie jak zwykle Marek Raduli – znakomity muzyk oraz pedagog. Finał warsztatów to tradycyjny, plenerowy koncert, na którym uczestnicy warsztatów zaprezentują stalowowolskiej publiczności swoje umiejętności. Akompaniatorem klas wokalnych jest Marcin Maziarz, który pokieruje również zespołem akompaniującym wokalistom w osobach Karola Godka, Dawida Kosakowskiego i Mateusza Gębskiego. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie karty zgłoszenia, którą pobrać można poniżej, wypełnienie jej i odesłanie na warsztatowy adres. Ponieważ liczba miejsc w poszczególnych klasach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane będą jedynie drogą e-mailową do dnia 13 sierpnia 2017 r. Zgłosić można się jedynie do jednej klasy. Wszelkie informacje organizacyjne będą podawane na tej stronie, zachęcamy do sprawdzania co jakiś czas warsztatowych newsów. Czekamy zatem na Wasze zapisy!

Termin warsztatów: 28-31 sierpnia 2017 r.

Adres do wysyłki zgłoszeń:

warsztatywmdk@gmail.com

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA NA WAKACYJNE WARSZTATY MUZYCZNE 2017

Limity przyjęć do poszczególnych klas:

klasa wokalu (Ola Królik / Ewa Niewdana – Hady) – 50 osób
klasa gitary (Dawid Lewandowski) – 30 osób