Sprawdź w jakiej jesteś grupie – ROK AKADEMICKI 2017-2018

 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJĘCIOWYCH
(według zapisów)

BODY BALL – instr. AGNIESZKA GUZIK

  1. Byzdra Maria
  2. Figiel Wiesława
  3. Gilarowska Janina
  4. Jankowska – Klimek Wanda
  5. Jasnosz Zofia
  6. Krzywda Zygmunt
  7. Kuchno Elżbieta
  8. Kuziora Alina
  9. Mostrąg Janusz
  10. Myszka Anna
  11. Nieckarz Stanisława
  12. Nowalińska Maria
  13. Stefanek Zofia
  14. Szatmari  Irena
  15. Szozda Bogusława
  16. Szurek Maria
  17. Wazia Krystyna
  18. Wiącek Anna
  19. Wierzbicka Teresa
  20. Wolak Kazimiera
  21. Wyka Anna

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJECIOWYCH
(według zapisów)

GIMNASTYKA USPRAWNIAJĄCO – AKTYWIZUJĄCA
– instr. AGNIESZKA GUZIK

 

GRUPA 1 (zajęcia we wtorki)

  1. Bielecka Ewa
  2. Buława Danuta
  3. Byra Barbara
  4. Czubak Halina
  5. Dąbrowska Leokadia
  6. Długosz Krystyna
  7. Figiel Wiesława
  8. Gajowy Halina
  9. Kościelska Ewa
  10. Kozioł Wioletta
  11. Krzywda Zygmunt
  12. Kuchno Elżbieta
  13. Markowicz Danuta
  14. Myszka Anna
  15. Niemiec Maria
  16. Pawęzka Małgorzata
  17. Pisarczyk Danuta
  18. Stefanek Zofia
  19. Szozda Bogusława
  20. Wiącek Anna
  21. Wieleba Jerzy
  22. Wolak Kazimiera
  23. Ziarno Krystyna

 

 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJĘCIOWYCH
(według zapisów)

GIMNASTYKA USPRAWNIAJĄCO – AKTYWIZUJĄCA
– instr. AGNIESZKA GUZIK

 GRUPA 2 (zajęcia w środy)

  1. Baranowska Irena
  2. Byzdra Maria
  3. Doroszewska Joanna
  4. Duliban Krystyna
  5. Dziedzic Zenona
  6. Gilarowska Janina
  7. Halina Kida
  8. Hlebowicz Halina
  9. Jankowska – Klimek Wanda
  10. Jasnosz Zofia
  11. Kaproń Urszula
  12. Kółeczko Donata
  13. Kucińska Barbara
  14. Mostrąg Janusz
  15. Nowak Jadwiga
  16. Nowalińska Maria
  17. Ochorok Anna
  18. Paterek Elżbieta
  19. Szatmari Irena
  20. Tryk Wanda
  21. Wanatowicz Leokadia
  22. Wazia Krystyna
  23. Wierzbicka Teresa
  24. Wolak Irena

 

 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJECIOWYCH
(według zapisów)

LEKTORAT JĘZYKA WŁOSKIEGO – instr. AGNIESZKA DUL – LABA

  1. Bieńkowska Anna
  2. Dąbrowska Leokadia
  3. Gasińska Krystyna
  4. Grabowska Beata
  5. Hlebowicz Halina
  6. Hlebowicz Jan
  7. Jankowska – Klimek Wanda
  8. Kopij Alina
  9. Myszka Anna
  10. Nowak Jadwiga
  11. Pawęzka Małgorzata
  12. Rozenbajgier – Sokół Janina
  13. Walocha Andrzej
  14. Wasyl Anna
  15. Wierzbicka Teresa

 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJĘCIOWYCH
(według zapisów)

MALARSTWO
– prow.  Artysta plastyk Alicja Czajkowska – Chmielewska

 

  1. Nieckarz Stanisława
  2. Ochorok Anna
  3. Kółeczko Donata
  4. Trzeciak Maria
  5. Tryk Wanda
  6. Rozenbajgier –Sokół Janina
  7. Byzdra Maria
  8. Tymańska Grażyna
  9. Wiącek Anna
  10. Wasyl Anna
  11. Kiedrzyński Jacek
  12. Ziarno Krystyna

 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJĘCIOWYCH
(według zapisów)

SPOTKANIE Z FILMEM – wykł.  Bożena Sabat

 

  1. Bielecka Ewa
  2. Bobkiewicz Andrzej
  3. Boguń Ewa
  4. Burdyńska Ilona
  5. Byzdra Maria
  6. Dąbrowska Leokadia
  7. Długosz Krystyna
  8. Doroszewska Joanna
  9. Drabik Stanisław
  10. Drzazga Elżbieta
  11. Duliban Krystyna
  12. Dziedzic Zenona
  13. Gilarowska Janina
  14. Grabowska Beata
  15. Jankowska-Klimek Wanda
  16. Jasnosz Zofia
  17. Kaproń Urszula
  18. Kida Halina
  19. Kiedrzyński Jacek
  20. Koper Grażyna
  21. Kosior Aleksandra
  22. Kościelska Ewa
  23. Kotuła Elżbieta
  24. Kozarska Krystyna
  25. Kozioł Wioletta
  26. Kółeczko Donata
  27. Krzywda Zygmund
  28. Kucińska Barbara
  29. Leszko Alina
  30. Machaj Krystyna
  31. Markowicz Danuta
  32. Nowalińska Maria
  33. Ochorok Anna
  34. Paterek Elżbieta
  35. Pawęzka Małgorzata
  36. Pisarczyk Danuta
  37. Sobolewska Irena
  38. Sojecka Janina
  39. Tesz Teresa
  40. Tryk Wanda
  41. Tymańska Grażyna
  42. Wasyl Anna
  43. Wawrzyszko Bogusław
  44. Wazia Krystyna
  45. Wieleba Jerzy
  46. Wiącek Anna
  47. Wolak Irena
  48. Wolak Kazimiera
  49. Ziarno Krystyna

 

 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJĘCIOWYCH
(według zapisów)

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE – wykł.  Agnieszka Tracz

 

  1. Bobkiewicz Andrzej
  2. Buława Danuta
  3. Byra Barbara
  4. Gajowy Halina
  5. Kiedrzyński Jacek
  6. Kopij Alina
  7. Koziarska Bogumiła
  8. Paterak Jerzy
  9. Piechnik Janusz
  10. Stendiuch Joanna
  11. Szozda Bogusława
  12. Wawrzyszko Bogusław
  13. Wiącek Anna
  14. Wolak Kazimiera
  15. Zbroszczyk Władysława

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJĘCIOWYCH
(według zapisów)

WARSZTATY KOMPUTEROWE – wykł.  Andrzej Wnuk

PODZIAŁ NA GRUPY W DNIU 24 października 2017 r. (wtorek)

o godz. 11 w Liceum Ogólnokształcącym
im. KEN, sala 35 II.p.!!!

 

Zapisy według listy:

Grupa początkująca:

  1. Brodziak Roman
  2. Burdyńska Iwona
  3. Byzdra Maria
  4. Długosz Krystyna
  5. Figiel Wiesława
  6. Haliniak Helena
  7. Koziarska Bogumiła
  8. Krzywda Zygmunt
  9. Kuchno Elżbieta
  10. Leszko Alina
  11. Machaj Krystyna
  12. Nieckarz Stanisława
  13. Niemiec Maria
  14. Ochorok Anna
  15. Piechnik Janusz
  16. Rozenbajgier -Sokół Janina
  17. Senderowsa Lidia
  18. Sobolewska Irena
  19. Stefanek Zofia
  20. Szatmari Irena
  21. Wawrzyszko Bogusław
  22. Wazia Krystyna
  23. Wolak Kazimiera
  24. Wyka Anna


UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJĘCIOWYCH
(według zapisów)

WARSZTATY KOMPUTEROWE – wykł.  Andrzej Wnuk

PODZIAŁ NA GRUPY W DNIU 24 października 2017r. (wtorek)

o godz. 11 w Liceum Ogólnokształcącym
im. KEN, sala 35 II.p.!!!

 

Zapisy według listy:

Grupa zaawansowana:

  1. Boguń Ewa
  2. Czubak Halina
  3. Drabik Stanisław
  4. Gasińska Krystyna
  5. Gilarowska Janina
  6. Jasnosz Zofia
  7. Kiedrzyński Jacek
  8. Koper Grażyna
  9. Kucińska Barbara
  10. Mostrąg Janusz
  11. Nowak Jadwiga
  12. Paterak Jerzy
  13. Pisarczyk Danuta
  14. Sojecka Janina
  15. Stachera Danuta
  16. Szado Adam
  17. Tesz Teresa
  18. Walocha Andrzej
  19. Wanatowicz Leokadia
  20. Wielecka Ewa
  21. Zbroszczyk Władysława


UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJĘCIOWYCH
(według zapisów)

WARSZTATY SZTUKI UŻYTKOWEJ – prow.  Danuta Cebula

 

  1. Baranowska Irena
  2. Boguń Ewa
  3. Jankowska –Klimek Wanda
  4. Koper Grażyna
  5. Kościelska Ewa
  6. Kozioł Wioletta
  7. Machaj Krystyna
  8. Markowicz Danuta
  9. Niemiec Maria
  10. Ochorok Anna
  11. Tesz Teresa

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJĘCIOWYCH
(według zapisów)

WARSZTATY TEATRALNE –reż.  Grzegorz  Prokop

  1. Czubak Halina
  2. Doroszewska Joanna
  3. Drzazga Elżbieta
  4. Kaproń Urszula
  5. Kiedrzyński Jacek
  6. Kosior Aleksandra
  7. Kuchno Elżbieta
  8. Nieckarz Stanisława
  9. Niemiec Maria
  10. Samela Teresa

 

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W STALOWEJ WOLI

Rok akademicki 2017/2018

WYKAZ OSÓB NA POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH ZAJĘCIOWYCH
(według zapisów)

ĆWICZENIA W BASENIE

– termin rozpoczęcia druga połowa listopada, szczegóły wkrótce


  1. Brodziak Roman
  2. Byra Barbara
  3. Byzdra Maria
  4. Dąbrowska Leokadia
  5. Długosz Krystyna
  6. Drabik Stanisław
  7. Gasińska Krystyna
  8. Jankowska –Klimek Wanda
  9. Kida Halina
  10. Koziarska Bogumiła
  11. Kucińska Barbara
  12. Nowak Jadwiga
  13. Ochorok Anna
  14. Paterek Elżbieta
  15. Pisarczyk Danuta
  16. Stachera Danuta
  17. Stanek Zofia
  18. Stendiuch  Joanna
  19. Szatmari Irena
  20. Tryk Wanda
  21. Wanatowicz Leokadia
  22. Wazia Krystyna

 

 



Mapa Dojazdu

Napisz do nas



Przepisz kod antyspamowy: captcha