Strefa kultury – zakup dodatkowego wyposażenia i przebudowa pomieszczeń, na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej

Dzięki dofinansowaniu z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pn.: „Infrastruktura domów kultury”, udało nam się zmodernizować, znajdującą się na pierwszym piętrze domu kultury salę kameralną. W ramach projektu wyremontowano pomieszczenie garderoby oraz zakupiono profesjonalny sprzęt oświetleniowo-nagłośnieniowy (konsola oświetleniowa wraz z przenośnym komputerem oraz stół mikserski audio, głośniki i mikrofony bezprzewodowe). Dzięki temu sala jest świetnie przystosowanym miejscem do oragnizowania np. spotkań z twórcami, minirecitali, kameralnych koncertów, wieczorów poetyckich, monodramów – co dotychczas było możliwe w ograniczonym zakresie.
Projekt jest kontynuacją rozpoczętego w ubiegłym roku , procesu modernizacji sali kameralnej.

Dofinansowanie z programu “Infrastruktura domów kultury” wyniosło 61.000 zł.