„BO RADOŚĆ JEST W NAS” – Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów 2017

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza do udziału w IV Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”, który odbędzie się 1 października 2017 r.

Przegląd adresowany jest do seniorów działających w klubach, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, domach pomocy społecznej, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz w innych środowiskach senioralnych na terenie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Zapraszamy zarówno zespoły artystyczne, jak i wykonawców indywidualnych pragnących zaprezentować swoją pracę artystyczną.

Powodzenie trzech poprzednich Przeglądów, podczas których zaprezentowało się kilkuset seniorskich artystów, pokazuje ich ogromne i piękne zaangażowanie w amatorski ruch artystyczny. Jesteśmy pewni, że idea: „Marzenia nie przechodzą na emeryturę” znajdzie w pełni swoje miejsce podczas IV Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo radość jest w nas”.

Do pobrania:

PRZEGLĄD ORGANIZOWANY JEST W KATEGORII MUZYKA.
Do pobrania: karta zgłoszeniowa oraz regulamin
Zgłoszenia chórów, zespołów, solistów należy nadsyłać pod adres:
przegladstalowawola@gmail.com do 20 września

lub na adres;
Miejski Dom Kultury
ul. 1 Sierpnia 9
37-450 Stalowa Wola

Z dopiskiem „BO RADOŚĆ JEST W NAS”

Patronat honorowy:

Przewodniczący Rady Powiatu Stalowowolskiego – Ryszard Andres