Gala najpiękniejszych arii operetkowych i operowych

Najpiękniejsze arie ze znanych operetek, musicali, a także popularne szlagiery w wykonaniu solistów oraz chóru Narodowego Teatru Opery i Baletu w Odessie – aż 50 osób na scenie! Orkiestra, tancerze i pary baletowe!
Narodowy Teatr Opery i Baletu w Odessie to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych. Podczas trasy koncertowej “Gali operetkowo- musicalowej”, którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów-łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny. W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć!
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
18 października 2016 r., godz. 19.00
Bilety: 80 zł – parter, 65 zł  – balkon
Do nabycia w MDK od 4 września