Jubileuszowy Quizspotter – Finał

Jubileusz 80 lecia Stalowej Woli obchodzony w 2018 roku sprzyja refleksjom, wspomnieniom, podsumowaniom. Co jest charakterystycznego dla naszego miasta, czyimi jesteśmy spadkobiercami, co z dumą powinniśmy pielęgnować? Retrospekcja wydarzeń minionego osiemdziesięciolecia, składająca się na dziedzictwo kulturowe Stalowej Woli, będzie tematem Turnieju Wiedzy Quizspotter.

Tym razem do udziału w nim zaproszono uczniów szkół ponadgimnazjalnych w powiecie stalowowolskim. Eliminacje zostaną przeprowadzone w każdej szkole. Następnie reprezentanci szkół zmierzą się 21 marca w wielkim finale w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

Quizspotter to nie tylko sprawdzian wiedzy i emocje grających. Formuła ta również angażuje widzów, którzy poznają tematy związane z konkursem oraz także ulegają emocjom związanym z rywalizacją i gorąco wspierają swoich faworytów.

Organizatorem turnieju jest Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli. Projekt jest dofinansowany z budżetu powiatu stalowowolskiego.