Majowe impresje

Artystyczne zespoły taneczne Miejskiego Domu Kultury, wspólnie z wokalistami Studium Wokalnego Prymka, zaprezentują się podczas „Majowych impresji” – specjalnego koncertu przygotowanego na Dni Stalowej Woli.

Wystąpią: Dziecięcy Zespół Taneczny Sikorki, Klub Tańca Towarzyskiego Mała Volta, Zespół Tańca Estradowego Volta. Zatańczy blisko 300 dzieci uczęszczających systematycznie na zajęcia w MDK. Dla nich, występ podczas „Majowych impresji”, jest również zwieńczeniem pracy, jaką wykonali od pierwszych zajęć we wrześniu ubiegłego roku.

Nim zatańczą i zaśpiewają dzieci, w zaczarowany świat baśni wprowadzi widzów Teatr Lalkowy Przytulanka.

Zapraszamy!

2 maja, Plac Piłsudskiego/mała scena

16.00 – „Mimi i zaklęte skrzydełka” – spektakl Teatru Lalkowego Przytulanka a następnie „Majowe impresje” – koncert zespołów artystycznych MDK: Dziecięcego Zespołu Tanecznego Sikorki, KTT Mała Volta, ZTE Volta, Studium Wokalnego Prymka.