Podwórkowe hocki – klocki w Parku 24

Z okazji Dnia Dziecka Park 24 zamieni się w podwórko. Czy to ciekawe? Kiedyś podwórko dla dzieci było ich całym światem. Wymyślanie historyjek i zabaw, turnieje, gry, wyścigi, scenki teatralne – bywanie rycerzem, czołgistą, kierowcą, sklepikarzem – tym wszystkim tętniły podwórka.

Podobnie będzie 4 czerwca w Parku 24. W roli głównej – Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Bajkowe opowieści i wyjątkowe klocki MuBaBaO inspirować będą do zabawy. Sportową atmosferę wywołają piłkarze i trenerzy z Akademii Piłkarskiej Stalowa Wola. Bajkowe studio urody CKU przygotuje specjalne makijaże i fryzury podwórkowym damom oraz gentlemanom. Rowerzyści również mile widziani. W finale na podwórkową zabawę zaprosi DJ Kubuś.

Zapraszamy Milusińskich z Rodzinami!

Partnerzy – Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli, Akademia Piłkarska Stalowa Wola, Stowarzyszenie Rowerzyści ze Stali

podworko 1.indd