PREZENTACJE 2015 – wernisaż

Po raz jedenasty Stalowowolskie Stowarzyszenie Fotograficzne ANIMUS przedstawi prace fotograficzne swoich członków wykonane w mijającym roku. Różnorodna tematyka i technologia wykonania fotogramów, pełna swoboda doboru prac pozwalają ocenić dorobek artystyczny fotografów pokazujących swe prace w Galerii TŁO.
Pejzaż, portret, szeroko pojmowane tematy przyrodnicze, zaskakujące fotografie reportażowe, cykle tematyczne, architektura, nastrojowe zdjęcia ludzkich przeżyć pozwolą każdemu z gości na znalezienie czegoś ważnego dla siebie. Próby ukazania świata i życia widzianego oczyma fotografów Animusa oceni najsprawiedliwiej sama publiczność. Każdy uczestnik wernisażu będzie mógł być sędzią głosując na wybrana pracę, każdy będzie miał szansę wylosować nagrodę, pamiątkę wernisażowego spotkania.

Wystawę będzie można oglądać do 10 stycznia 2016 roku.

ZWIASTUN WYSTAW T£O