Razem dla Wiktorii – Koncert Finałowy Zimowych Warsztatów Muzycznych

Zapraszamy na koncert finałowy, podczas którego w swoim ulubionym repertuarze zaprezentują się wszyscy uczestnicy Zimowych Warsztatów Muzycznych! Tegoroczny koncert dedykujemy poszkodowanej w dramatycznych wydarzeniach w galerii handlowej mieszkance Stalowej Woli – Wiktorii Widak, która po bezsensownym ataku nożownika doznała uszkodzenia rdzenia kręgowego i straciła czucie w nogach. Wiktoria związana była z Teatrem JakSięPatrzy oraz Zespołem Tańca Estradowego „Mała Volta” Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, stąd społeczność MDK, pracownicy i sympatycy chcą pomóc Jej zebrać fundusze na rehabilitację i powrót do sprawności.Wiktoria to młoda, silna osoba, która walczy o powrót do sprawności, co pozwala jej stawiać pierwsze kroki po dramatycznych przejściach. Wierzymy razem z nią, że niedługo stanie o własnych siłach i powróci do swojej dawnej aktywności.

Wystąpią:

Stalowowolska młodzież
Marek Raduli / Ola Królik / Ewa Niewdana – Hady
Mirosław Dyjak / Marcin Dyjak
Dawid Lewandowski / Marcin A. Steczkowski
Marcin Jadach / Grzegorz Grzyb / Mariusz Godzina
Karol Godek / Wojciech Stanisz / Mateusz Gębski
Marcin Maziarz

Akcję wspierają:

Zimowe Warsztaty Muzyczne są realizowane we wsparciu:

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Stalowowolskiego.

Projekt dofinansowano ze środków Gminy Stalowa Wola