Święto Radości Trzeciej Młodości

Miejski Dom Kultury oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Stalowej Woli zapraszają 19 czerwca na zakończenie 11 roku akademickiego senioralnej wszechnicy. Reprezentanci grup edukacyjnych stalowowolskiego UTW zmierzą się w interaktywnym turnieju wiedzy – Quizspotterze, by wraz ze wszystkimi słuchaczami i kadrą profesorską przypomnieć najważniejsze tematy zajęć minionego roku.

Praca UTW zorganizowana jest w 15 grupach edukacyjnych z dziedzin: informatyki, filozofii, literatury, prawa, filmu, fotografii, muzyki, ekologii, fitness, turystyki, malarstwa, rękodzieła artystycznego, teatru oraz lektoratów językowych. Słuchacze, po okresie wstępnym z obowiązkowym programem, realizują swoje pasje i zainteresowania w dowolnie wybranej grupie. Edukacja na UTW jest permanentna, czyli trwa ciągle. Podczas spotkania wyróżnieni zostaną słuchacze, którzy tworzą UTW od samych jego początków.

Zapraszamy na zakończenie roku akademickiego wszystkich, którzy planują wstąpić w jego szeregi.
Quizspotter i spotkanie ze słuchaczami oraz wykładowcami najpełniej przybliżą charakter wszechnicy.

19 czerwca 2017

godz. 10:00 / MDK/Kino „Wrzos” – mała sala

• Quizspotter – interaktywny turniej wiedzy
  • Z filiżanką kultury – spotkanie integracyjne