Juwenalia Międzypokoleniowe

Program Juwenaliów Międzypokoleniowych powstał przy współpracy studentów i słuchaczy stalowowolskich wszechnic: Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Politechniki Rzeszowskiej, Wyższej Szkoły Ekonomicznej, Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Stowarzyszenia Uniwersyteckie Srebrne Lata. Organizatorzy: Miasto Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury, Katolicki Uniwersytet Lubelski, Samorząd Studencki „Pro Bono”. Partnerzy: Powiat Stalowowolski, Huta Stalowa Wola, MOSiR, Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli.