Księżniczka Czardasza – operetka

14 lutego 2015
sala widowiskowa

Arystokrata Edwin zaręcza się z gwiazdą variete Sylvą. Oczywiście rodzina chłopaka nie godzi się na małżeństwo. Tym bardziej, że Edwin jest zaręczony z inną. Sylva dowiaduje się o podwójnej grze ukochanego i postanawia poświęcić się karierze – rusza na podbój Ameryki. Przed tym jednak pojawia się incognito na balu (którego w operetce nie może zabraknąć), zdobywa serca niedoszłych teściów (którzy nie poznają w niej artystki), ale w kulminacyjnym momencie aktu II wyjawia kim jest i zarzuca ukochanemu kłamstwo. Na szczęście jest jeszcze akt III, który godzi i łączy zakochanych i w dodatku przynosi sensacyjną wiadomość: matka Edwina w młodości także była artystką sceniczną.
Najlepsza i najpopularniejsza operetka Emmericha Kalmana i jedna z najczęściej wystawianych na światowych scenach muzycznych, w której przebój goni przebój, a barwne frazy muzyczne przeplatają się z dynamicznymi układami baletowymi. Tym razem w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Lublinie.

Bilety:   60 zł (parter), 50 zł (balkon)

Rezerwacja i zakup biletów:
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
w godz. 9.00 – 16.00 (pn.-pt.)
Dział Marketingu i Reklamy tel. 15/842-09-61 lub 15/842-09-50 (wew.129)

BILETY DOSTĘPNE NA PORTALACH:
www.kupbilecik.pl
www.interticket.pl