Mistrzowie i uczniowie – Koncert finałowy IX Zimowych Warsztatów Muzycznych

12 lutego 2015
godz. 18.00
sala widowiskowa

Warsztaty muzyczne w Miejskim Domu Kultury mają już swoją historię. Należy zauważyć, że ich zimowa edycja odbywa się już po raz dziewiąty. Z pewnością do najbardziej ekscytujących chwil podczas warsztatów należy koncert finałowy. Na jednej scenie stają przed publicznością debiutanci obok profesorów. Kunsztowne doświadczenie miesza się z młodzieńczą energią, co w rezultacie daje niezwykły efekt radości ze wspólnego muzykowania. Wraz z debiutantami wystąpią: Marcin A. Steczkowski, Dawid Lewandowski, Marcin Jadach, Jan Kiedrzyński, Mariusz Godzina pod naczelnym dowództwem Marka Radulego. Wokalistki do koncertu przygotowują: Aleksandra Królik oraz Ewa Niewdana–Hady.

Podczas warsztatów zawiązywały się zespoły i powstawały arcyciekawe, jednorazowe konstelacje. Należy w tym koncercie uczestniczyć i przyłożyć ucho, by wiedzieć co też nowego w stalowowolskiej muzyce się dzieje.

z udziałem:
Oli Królik, Ewy Niewdany–Hady, Marcina A. Steczkowskiego, Dawida Lewandowskiego, Marcina Jadacha, Mariusza Godziny, Jana Kiedrzyńskiego

gospodarz sceny – Marek Raduli

bilet: 10 zł

FINAL WARSZTATOW _A3 _DRUK.inddMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha