Casting do udziału w konkursie Mistrz Pięknego Czytania

19 marca 2015
godz. 18.00-21.00
Pokój teatralny - II piętro/prawa klatka schodowa

Wszystkich mieszkańców Stalowej Woli zapraszamy 19 marca do Miejskiego Domu Kultury na casting do konkursu Mistrz Pięknego Czytania. Casting ma na celu wyłonienie siedmiu osób do ostatecznej rozgrywki zaplanowanej na 1 maja. Wtedy, podczas publicznego czytania, jury przyzna tytuł stalowowolskiego Mistrza Pięknego Czytania. Tekstem, z którym przyjdzie się zmierzyć uczestnikom konkursu jest dramat Sławomira Mrożka „Tango”.

Siedmioosobowa grupa wyłoniona z castingu weźmie udział w warsztatach, podczas których przygotują się do prezentacji podczas finału. Mistrza Pięknego Czytania wyłoni jury. Jednak podobnie jak w roku ubiegłym również publiczność będzie miała okazję, by nagrodzić swoich faworytów. Główna nagroda to 1 000 zł.

Konkurs Mistrz Pięknego Czytania rozegrany zostanie w Stalowej Woli po raz drugi. Tym razem czytanie finałowe nastąpi porą wieczorową w miejscu – niespodziance.

Udział w castingu polega na przeczytaniu fragmentu tekstu „Tanga”, które zaproponuje jury. Kandydatów prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie karty zgłoszeniowej, którą należy zabrać ze sobą na casting.

casting tango-finalMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha