Alejka Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych 2015

3 maja - Dni Stalowej Woli 2015
zgłoszenia do 16 kwietnia 2015

Tradycyjne Dni Stalowej Woli odbędą się w dniach 1 – 3 maja 2015 roku. Organizatorzy od kilku lat starają się, aby istotnymi wątkami programu były prezentacje artystów, organizacji oraz instytucji tworzących naszą miejską, stalowowolską wspólnotę, której tkanką łączną są działania kulturalne i wynikające z nich interakcje. Ponieważ w tym roku przypada 70. rocznica nadania praw miejskich Stalowej Woli, tym bardziej zachęcamy do współtworzenia Alejki, aby pokazać potencjał miasta tworzony przez mieszkańców.

Zapraszamy Państwa do zorganizowania prezentacji swojej działalności w ramach Alejki Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych, którą otworzymy w niedzielę, w Święto Narodowe Trzeciego Maja w godz. 16.00 – 19.00. Każda osoba/organizacja „pozytywnie zakręcona” otrzyma powierzchnię do działań/ekspozycji na terenie zielonym wokół „fontanny”.

Aby zaprezentować się na Alejce Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania TU) i przesłać go na adres e-mail: k.januszczak@mdkstalowawola.pl z dopiskiem Alejka Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych w nieprzekraczalnym terminie do 16.04.2015.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha