Dla kogo “Gałązka Sosny”?

30 marca 2015
godz. 18.00
sala widowiskowa

Prezydent Lucjusz Nadbereżny zaprasza na uroczystość wręczenia Nagrody Miasta Stalowej Woli „Gałązka Sosny” w dziedzinie kultury. Uroczystość odbędzie się 30 marca 2015 roku o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

Podczas uroczystości odbędzie się koncert Michała Łanuszki z zespołem. Artyści wykonają utwory Leonarda Cohena.

Michał Łanuszka – obdarzony niezwykle ciepłym i niskim głosem wokalista, kompozytor i gitarzysta, absolwent krakowskiej PWST, a także lektor, dziennikarz i prezenter radiowy. Na swoim koncie ma 2 autorskie płyty: “Bieski Idiota” (2009) oraz “A miało być tak pięknie” (2012), a także gościnny udział w projekcie “Świat wg Nohavicy” (złota płyta).

Na krążku “Łanuszka/Cohen” znalazły się piosenki zarówno te przesycone emocjami i bardzo intymne w klimacie, jak “Jestem twój/I’m Your Man” czy “Chelsea Hotel #2”, jak i zrealizowane z rozmachem, przy wsparciu kwartetu smyczkowego i sekcji dętej, wielkie cohenowskie przeboje, jak “Hallelujah” czy “Dla ciebie walc/Take this Walz”.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się po odbiór zaproszeń do Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli przy ul. 1 Sierpnia 9 – Dział marketingu i reklamy, w godzinach  od 9.00 do 16.00.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha