W Naszym Stylu 2015 –wystawa Koła Fotograficznego „KADR”

od 19 kwietnia do 18 maja 2015
Galeria TŁO

Koło Fotograficzne KADR to stalowowolska grupa pasjonatów fotografii. Głównym celem ich zajęć jest przekazywanie wiedzy oraz rozwijanie własnych umiejętności zarówno w zakresie obsługi sprzętu, jak i technik fotografowania. O sobie mówią tak: Chcemy pokazać ludziom, że obecny wizerunek młodzieży, to nie tylko komputer, facebook i siedzenie w domu, a dla dorosłych nie liczy się tylko praca i szybki zysk. To pasja powoduje, że chcemy spotykać się i wspólnie organizować zajęcia. Najważniejsza cecha, która wyróżnia KADR to otwartość – może do nas dołączyć każdy, bez względu na wiek i umiejętności. Idea, która jest niejako przesłaniem Koła brzmi: fotografować może każdy, ale trzeba nad sobą popracować, aby być fotografem.

Wystawa „W Naszym Stylu 2015” to zbiór fotografii wykonanych przez uczestników warsztatów Koła Fotograficznego KADR. Obrazuje dotychczasową działalność, a także różnorodność zajęć oraz zainteresowań członków koła.

Otwarcie wystawy odbędzie się w niedzielę 19 kwietnia 2015 o godz. 19.00 w Galerii TŁO Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Podczas wernisażu będzie można nie tylko obejrzeć prace „Kadrowiczów”, ale również dowiedzieć się więcej o samej grupie.

W naszym stylu - KadrMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha