Otwarte warsztaty tańców karaibskich dla mieszkańców Stalowej Woli

29 maja 2015
godz. 17.00-18.00
godz. 18.00-19.30

W piątek, 29 maja, odbędą się w Miejskim Domu Kultury warsztaty tańców karaibskich: o godz. 17.00 – 18.00 dla grupy średnio zaawansowanej (w wieku 12-15 lat) oraz o godz. 18.00 – 19.30 dla grupy początkującej (powyżej 15 roku życia).

Grupa biorąca udział w zajęciach może liczyć do 30 osób. Zajęcia poprowadzą Państwo Joanna i Konrad Dąbscy z Lublina. Zapisy trwają do piątku– prosimy o zgłoszenia pod nr tel. (15) 842 09 50 w. 138, w godz. 17.00 – 21.00.

Prowadzący:

Konrad & Joanna Dąbscy – są zawodową parą taneczną, choreografowie i trenerzy wielu par sportowych i formacji latynoamerykańskich. Od 1997 roku posiadają najwyższą międzynarodową klasę taneczną “S”, są czterokrotnym Mistrzami Polski Formacji. Posiadają zawodowe uprawnienia instruktora tańca freestyle i sędziego IDO freestyle. Rok 2006 obfitował w podróże szkoleniowe na Kubę (Havana) i Dominikanę, gdzie mieli okazje szkolić się z najlepszymi profesorami folkloru i tańców karaibskich. W 2006 wygrali międzynarodowy casting taneczny spośród 100 uczestników, a następnie w 2007 roku byli tancerzami niemiecko – amerykańskiego musicalu “Dirty Dance Fever” wraz z którym podróżowali po Europie występując w najsłynniejszych teatrach Europy. Tam także byli współtwórcami choreografii tanecznych przedstawienia oraz trenerami odpowiedzialnymi za ich wykonanie podczas tournee.
Aktualnie specjalizują się w tańcach karaibskich prowadząc warsztaty taneczne na największych Europejskich Kongresach salsy ( Frankfurt, Bruksela, Wrocław, Warszawa) . W 2008 otrzymali role taneczne w najnowszej produkcji kinowej TVN “Kochaj i Tańcz”, są także choreografami popularnego programu tanecznego TVN “You Can Dance” i “Taniec z Gwiazdami”.

Serdecznie zapraszamy!

Udział w warsztatach jest bezpłatny, dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w ramach programu “Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”, który finansowany jest ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

logo_podkarpackie_inicjatywy_lokalne_oryginal