Wakacyjne Warsztaty Filmowe

6 - 8 lipca 2015
godz. 10.00 - 18.00

Stalowowolskie Towarzystwo Kulturalne oraz Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zapraszają na WAKACYJNE WARSZTATY FILMOWE.

Zapraszamy na warsztaty skierowane do osób zainteresowanych tworzeniem własnych filmów. Zapewniamy sprzęt oraz niezbędne materiały. Warsztaty są adresowane do osób w wieku od 16 do 30 lat. W warsztatach może wziąć udział tylko 15 osób. Na zajęcia obowiązują zapisy. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 28 czerwca 2015 na adres e – mail: warsztatyfilmowe3@wp.pl z dopiskiem warsztaty filmowe.

Formularz do pobrania znajduje się na TU

Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby niepełnoletnie zakwalifikowane do udziału w warsztatach będą zobowiązane przedstawić pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w zajęciach . Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warsztaty skierowane są do mieszkańców Stalowej Woli i najbliższych okolic.

Termin warsztatów: 6 – 8 lipca 2015
(Warsztaty będą odbywały się w godzinach od 10.00 – 18.00)

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Prowadzenie: PIOTR ŻUKOWSKI – reżyser, operator, producent filmowy i telewizyjny, twórca Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych. Absolwent PWSFTviT, Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. M. Wańkowicza w Warszawie. Wykładowca Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Współproducent i autor zdjęć do filmów m.in. Piotra i Dominika Matwiejczyków, Bodo Koxa. Wieloletni koordynator Programu Wspierania Polskiego Kina Niezależnego Multimediaoff. Jest pomysłodawcą założenia Fundacji Obrazy Bez Granic oraz jej fundatorem.

Projekt „Wzbogacanie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli” dofinansowano ze środków Gminy Stalowa Wola



Mapa Dojazdu

Napisz do nas



Przepisz kod antyspamowy: captcha