“Święto Radości Trzeciej Młodości” – zakończenie roku UTW

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
15 czerwca, godz. 17.00
Zaproszenia do odbioru w MDK

„O dobrym wyborze” na zakończenie roku UTW

„Świętem Radości Trzeciej Młodości” zakończy się 15 czerwca dziewiąty rok pracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. W programie uroczystości esencjonalnie zawarta jest formuła, według której działa stalowowolski UTW.

Po uroczystym podziękowaniu za pracę słuchaczom i wykładowcom oraz wystąpieniu prof. Ewy Bobrowskiej reprezentującej Uniwersytet Jagielloński – patrona naukowego naszego UTW, wykładem „O dobrym wyborze” Agata Linek zapowie wspólną dla wszystkich słuchaczy lekturę w nowym roku akademickim.

Czas relaksu zapewni Gala operetkowa z udziałem artystów Opery Śląskiej oraz Piwnicy pod Baranami. W przerwie koncertu można będzie obejrzeć wystawy i stoiska prezentujące przedmioty, koła zainteresowań proponowane przez UTW.

„Święto Radości Trzeciej Radości” to nie tylko gala kończąca rok pracy UTW, ale przede wszystkim możliwość poznania działalności senioralnej wszechnicy przez tych z Państwa, którzy jeszcze nie uczestniczyli w jej zajęciach. Serdecznie zapraszamy!

Święto Radości Trzeciej Młodości

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

15 czerwca, godz. 17.00

Zaproszenia do odbioru w MDK

Zakończenie UTW - imprezy towarzysząceMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha