Z batutą i humorem po świecie

21 lutego 2016
sala widowiskowa
BILETY DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY

Maciej Niesiołowski, uznawany za jednego z najwybitniejszych współczesnych polskich dyrygentów, a jednocześnie znany popularyzator muzyki klasycznej, przez wiele lat prowadził cykl telewizyjnych koncertów, wypełnionych zabawnymi anegdotami, przybliżając widzom najwspanialsze dzieła muzyki światowej.

Z batutą i humorem po świecie to niezwykła, muzyczna podróż, podczas której zabrzmi muzyka polska, rosyjska, czeska, włoska, hiszpańska, meksykańska…

Usłyszymy wiele utworów powszechnie znanych i chętnie słuchanych (To były piękne dni, Oczy Czarne, Malagueña Salerosa, Pieśń Heleny z filmu Ogniem i mieczem, Na perskim rynku…), a także przepiękne dzieła rzadko w Polsce wykonywane, chociaż na świecie bardzo popularne.

Do udziału w koncercie Maestro Maciej Niesiołowski zaprosił wybitnych solistów, wśród których znalazła się sopranistka Milena Lange – jedna z najbardziej utalentowanych młodych, polskich śpiewaczek, baryton Adam Szerszeń – solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie i Opery Krakowskiej oraz Wiktoria Szubelak – gitarzystka klasyczna,która występowała już na scenach w wielu krajach świata.

Solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej, która pod magiczną batutą Maestro Macieja Niesiołowskiego nie tylko zagra, ale również zaśpiewa.

Wykonawcy:
Milena Lange – sopran
Adam Szerszeń – baryton
Wiktoria Szubelak – gitara
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej
koncert prowadzi i dyryguje Maciej Niesiołowski

Bilety: 75 zł parter/ 70 zł balkon

Sprzedaż biletów:

Organizator: MS PROMOTION Impresariat Artystyczny
tel. (22) 857 49 71; (+48) 501 622 500;
e-mail: bilety.mspromotion@poczta.fm
www.mspromotion.pl
www.facebook.com/MS.Promotion.Poland
Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
Wykupione bilety wysyłamy pocztą (przesyłka gratis) na wskazany adres.

Wydawnictwo SZTAFETA w Stalowej Woli
ul. 1 Sierpnia 12

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
ul. 1 Sierpnia 9
tel. (15) 842 09 50 w. 129

Bilety będzie można również odebrać w dniu koncertu w godz. 17.00 – 18.00 przy wejściu do sali widowiskowej.
Dział Marketingu i Reklamy MDK – 15/ 842 09 61, 842 09 50 wew. 129