„Humanofon” – spektakl plenerowy uczestników warsztatów Lato w teatrze

8 sierpnia 2015
godz. 17.00
plac przed MDK

W lipcu trzydzieścioro młodych ludzi bardzo pracowicie i kreatywnie spędzało wolny, wakacyjny czas na warsztatach w Miejskim Domu Kultury. Pod okiem tutejszych artystów od podstaw tworzyli plenerowy spektakl teatralny pt. „Humanofon”. Dzieci, świetnie się bawiąc, samodzielnie zbudowały do niego scenografię, skonstruowały scenariusz, muzykę i choreografię. Spektakl swoją premierę miał 19 lipca.

Kolejny pokaz to zaproszenie widzów w każdym wieku na wyprawę do przedziwnej krainy wyobraźni, podczas której można będzie sprawdzić swoje umiejętności społeczne, przełamać bariery komunikacyjne i poznać całkiem innych nowych przyjaciół. Spektakl odbędzie się w sobotę 8 sierpnia o godz. 17.00 na placu przed Miejskim Domem Kultury w ramach Stalowowolskich Spotkań z Fantastyką. Sztuka dostosowana jest do potrzeb osób niedosłyszących. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

 Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego realizowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 +main

1.it_logo_na plakaty

e-teatr_temp

https://www.facebook.com/instytutteatralnyMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha