Turniej “League of Legends” podczas Stalowowolskich Spotkań z Fantastyką

BRAK WOLNYCH MIEJSC
Turniej w dniach 7-9 sierpnia 2015
start: godz. 11.00

Trwają przygotowania do drugiej edycji Stalowowolskich Spotkań z Fantastyką 2015. Ze względu na ogromne zainteresowanie jakim cieszył się turniej e-sportowy popularnej gry „League of Legends” oraz w odpowiedzi na prośby kierowane do nas przez cały rok, postanowiliśmy w tym roku ponownie uwzględnić te rozgrywki w programie imprezy.


Informujemy, że zapisy na Turniej zostały zakończone z powodu braku wolnych miejsc.

Kapitani zarejestrowanych Drużyn zobowiązani są przesłać nicki wszystkich graczy oraz gracza rezerwowego (jeżeli taki jest) na adres r.bak@mdkstalowawola.pl  do dnia 5 sierpnia 2015.

Uczestnicy Turnieju, którzy nie ukończyli 18 lat zobowiązani są przedstawić organizatorom zgodę rodzica – w oryginale bądź skan dokumentu do dnia 5 sierpnia 2015 na adres podany powyżej.

KAPITANOWIE DRUŻYN SĄ ZOBOWIĄZANI DO WYMIANY GRACZY NIE SPEŁNIAJĄCYCH WARUNKÓW WIEKOWYCH PODANYCH W REGULAMINIE.


Przebieg Turnieju można oglądać na streamie:

 

Watch live video from ESL_Cruiser on www.twitch.tv
 


Do udziału w turnieju zapraszamy osoby, które ukończyły 14 lat i chcą, wraz ze swą pięcioosobową drużyną, zmierzyć się z innymi graczami ze Stalowej Woli i nie tylko. Turniej odbędzie się w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury. Nie wymaga on od uczestników przynoszenia żadnego sprzętu, a jedynie dokładnego zapoznania się z regulaminem (do pobrania niżej) i zarejestrowania do rozgrywek.

Z powodu dużego zainteresowania ubiegłoroczną edycją turnieju w tym roku Stalowowolskie Spotkania z Fantastyką rozszerzyły swoją formułę i trwać będą aż trzy dni. Umożliwi to udział w rozgrywkach 16 zespołom, czyli aż 80 graczom. Aby zgłosić swój udział wystarczy zadzwonić w terminie od 20 lipca (godz. 9.00) do 5 sierpnia (godz. 16.00) pod numer 791 711 352. Przy rejestracji liczy się kolejność zgłoszeń!!!

Rozgrywki rozpoczynać się będą o godz. 11.00 we wszystkie trzy dni imprezy.

Do pobrania: Regulamin – Turniej League of Legends na SSF 2015

 

Możecie też śledzić działania związane z imprezą na facebooku:

https://www.facebook.com/stalowafantastykaSponsorzy:

logoMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha