Ruszyła Letnia Czytelnia w Parku 24

Od poniedziałku do piątku
godz: 10:00 – 16:00
Park 24

Tego lata Park 24 znów zamienia się w czytelnię „pod chmurką”, a to za sprawą powracającej na kolejny sezon Letniej Czytelni. Podobnie jak w roku ubiegłym, można tu wypożyczyć książki, czasopisma, zasiąść wygodnie na leżaku i zrelaksować się przy dobrej lekturze. Codziennie na chętnych czekać też będą inne atrakcje: stanowiska z grami towarzyskimi, animacje międzypokoleniowe, gry terenowe czy kącik dziecięcy.

Można powiedzieć, że w tym sezonie w Letniej Czytelni „będzie się działo!”. Organizatorzy przygotowali bogatą ofertę animacyjną dla starszych i młodszych. Start w środę 22 lipca. Wszystkie wydarzenia organizowane w czytelni „pod chmurką” można śledzić na fanpage’u Parku 24 ( https://www.facebook.com/park24stalowawola). Serdecznie zapraszamy!

Organizatorami Letniej Czytelni w Parku 24 są Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli oraz Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu, Filia w Stalowej Woli. Czytelnia działać będzie do końca sierpnia, codziennie – od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 16.00.

 

letMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha