MDK jedną z 20 placówek włączonych do projektu szkoleń NCK “Zaproś nas do siebie!”

wrzesień - listopad 2015

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Wiadomo już, gdzie odbędą się szkolenia w ramach projektu “Zaproś nas do siebie!”. Narodowe Centrum Kultury przyjęło zaproszenie od dwudziestu instytucji kultury w Polsce – w tym od nas – Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli wraz z partnerami: Urzędem Miasta i Gminy Stalowej Woli, Starostwem Powiatowym w Stalowej Woli, Miejską Biblioteką Publiczną w Stalowej Woli, Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli, Spółdzielczym Domem Kultury w Stalowej Woli, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Radomyślu n/Sanem, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zaleszanach, Domem Kultury w Pysznicy, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zaklikowie oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Bojanowie.

Dzięki uczestnictwu w programie możliwy będzie nieodpłatny udział w/w instytucji, w trzech, dwudniowych szkoleniach, prowadzonych przez trenera Narodowego Centrum Kultury. Wybrane tematy szkoleń to:

– Budowanie strategii rozwoju instytucji kultury w oparciu o kapitał społeczny

– Metody pracy animacyjnej w środowiskach wykluczonych

– Festyn jako wydarzenie kulturalne.

Szkolenia odbędą się w miesiącach wrzesień – listopad 2015