ODWOŁANY ! – spektakl “Dwie morgi utrapienia”

SPEKTAKL ODWOŁANY!

Marek Rębacz

“Dwie morgi utrapienia”

Marian Kosela, samotny mężczyzna, gospodarzy na dwóch morgach gruntu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że owe dwie morgi położone są w samym centrum wielkiego miasta. Dziwnym trafem, może z racji uporu Koseli, to mikre gospodarstwo ocalało przed wywłaszczeniem. Teraz, w czasach kapitalizmu i wolnego rynku, na ten smakowity kawałek ziemi, ostrzą sobie zęby poważni inwestorzy z wielkimi pieniędzmi. I gotowi są wielkie pieniądze za te dwie morgi zapłacić ale Kosela ani myśli sprzedać. I choć syn i córka mocno na niego naciskają, gospodarz pozostaje twardy jak skała. Ziemi sprzedać nie planuje. Planuje natomiast załatwić z nimi poważne rodzinne interesy, ma swój plan i – jak się okaże – przechytrzy wszystkich.

Sztuka miała swoją premierę w Teatrze Kwadrat, w 1997 roku. Na jej podstawie powstał film “Zróbmy sobie wnuka”, do którego Rębacz pisał scenariusz.  

Autor: Marek Rębacz

Reżyseria: Marek Rębacz

Produkcja: Marek Rębacz, Comedy Scene, EH6 6LG Edynburg, 11/12 Western Harbour Midway, Wielka Brytania

Obsada: Katarzyna Glinka/ Magdalena Wójcik (dubl.), Andrzej Grabarczyk/Sylwester Maciejewski (dubl.), Klaudia Halejcio, Tadeusz Chudecki i Mikołaj Roznerski.

IMG_0499 IMG_0019 IMG_0559 IMG_0573

Zwrot biletów w Dziale Marketingu i Reklamy MDK (parter, prawe skrzydło MDK).

Organizator / Bilety grupowe: tel. 794 759 447

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha