Szczęśliwe zakończenie Letnich Czytelni

6 września 2015
godz. 15.00
taras MDK

Letnie Czytelnie założone przez Miejski Dom Kultury, działające tuż obok budynku MDK oraz w Parku 24, pora przygotować do zimowania. W niedzielę 6 września, po raz ostatni tego lata, animatorki zapraszają na specjalny program. W cieniu drzew, na skwerze przy fontannie obok MDK, zaprezentują najciekawsze inicjatywy proponowane podczas minionych wakacji bywalcom obu czytelni.

Głównym wydarzeniem będą bajki: opowiadane, tańczone, grane w teatrzyku, czytane, rysowane i… doskonalące mowę. Każdy będzie mógł wziąć udział w Talent Show. Na stoisku Politechniki Dziecięcej czekać będą ciekawe doświadczenia i informacje o zapisach na zajęcia.
A na rowerowym bazarze wymienimy doświadczenia z jazdy i obsługi ulubionego pojazdu mieszkańców miasta.

Należy także przynieść ze sobą książki. Akcja „ubierz książkę” oraz bookcrossing również wpisana została w program czytelniczego spotkania.

Warto być już od początku niedzielnego czytelniczego pikniku, rozpoczynającego się treningiem języka. Wszyscy jego uczestnicy otrzymają oryginalne gwizdki – rekwizyty pomagające w ćwiczeniach logopedycznych i równocześnie bilety wstępu na jedną z propozycji MDK.

Skoro ma to być happy end Letnich Czytelni, to ciekawe kto je przytuli do następnych wakacji? Może jakaś poczekalnia? Najlepiej oczywiście Kulturalna Poczekalnia.

 


Organizatorami „Szczęśliwego zakończenia Letnich Czytelni” są:

mdklogotransparent2     Print

UTW - logo       e logo

Logo filia bibl pedagog

PD logo  Bez nazwy-1

logo Nimbooda

logo - rowerzysci


zakonczenie czytelni 6 wrzesnia 2015 plakatMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha