„Chodzę pieszo – widzę więcej, czyli co nas omija, kiedy siedzimy za kółkiem” – facebookowy konkurs fotograficzny

Zgłoszenia na facebook.com:
od 15 września, godz. 9:00
do 22 września, godz. 23:59
Głosowanie:
do 23 września, godz. 12.00

Nadchodzi piękna polska jesień – doskonały termin na obchodzenie Światowego Dnia bez Samochodu (22 września 2015). Droga do pracy, szkoły czy na uczelnię nie musi być wyłącznie drogą do szybkiego przejechania. To nasz osobisty czas, który możemy wykorzystać w dużo lepszy sposób niż na podziwianie znaków drogowych lub zderzaków innych aut stojąc w korkach.

W erze smartfonów praktycznie nie ma takich sytuacji, których nie udałoby nam się upamiętnić. Dzielimy się zdjęciami najprzeróżniejszych rzeczy i sytuacji – od kotów w kanapkach, śmiejące się bobasy, selfie z wojaży, po tzw. „photobomby”, czyli niespodziewane wpadki osoby trzeciej w kadr. A z okazji Światowego Dnia bez Samochodu stawiamy Wam pewne wyzwanie – miejcie telefony i aparaty w pogotowiu przez następny tydzień. Utrwalcie zdarzenie, niecodzienny widok jaki mieliście okazję zaobserwować, a co ominęłoby Was gdybyście jechali samochodem.

Każdego, kto chce wziąć udział w konkursie zapraszamy na fanpage Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli – www.facebook.com/mdkstalowawola, gdzie Użytkownicy portalu mogą zgłaszać swoje zdjęcia w komentarzach przy informacji o konkursie.

Trzy najlepsze zgłoszenia nagrodzone zostaną bonami do zrealizowania w sklepie sportowym.

Pobierz Regulamin Konkursu

 


Organizatorzy:

HERB_ST_WOLA             mdklogotransparent2

 

konkurs chodze pieszo widze wiecej promo 1Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha