Informacje dla uczestników II Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów “Bo Radość Jest w Nas”

Do udziału w II Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „Bo Radość jest w nas” zgłosiło się 47 wykonawców. W związku z tak dużą ilością zgłoszeń  oraz zaplanowanym wcześniej koncertem Sławy Przybylskiej, podjęliśmy decyzje o zmianie czasu prezentacji konkursowych oraz zorganizowanie konkursu w trzech różnych miejscach (każda kategoria w innym miejscu). Koniecznym też jest skrócenie maksymalnego czasu prezentacji dla zespołów muzycznych do 12 minut.
Przesłuchania konkursowe:
Zespoły muzyczne – Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, ul. 1 Sierpnia 9 – sala widowiskowa w godzinach od 8:30-14:00 (rejestracja od godz. 7:30 w holu Miejskiego Domu Kultury)
Chóry – Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Narutowicza 11 –  sala koncertowa w godzinach 10:00 – 13:00 (rejestracja od 9:00 w Państwowej Szkole Muzycznej w Stalowej Woli)
Soliści i Duety –  Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, ul. 1 Sierpnia 9 – sala kameralna w godzinach 10:00 – 11:30 (rejestracja od godz. 7:30 w holu Miejskiego Domu Kultury)

Ogłoszenie listy uczestników Koncertu Laureatów zaprezentowane zostanie na tablicy informacyjnej umieszczonej w I holu MDK o godzinie  15:30.
Koncert Laureatów przeglądu  odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli o godzinie 16:00. W koncercie laureatów można  zaprezentować tylko utwór wskazany przez jury.
Szczegółowy program godzinowy w załączniku.
Bardzo prosimy o przestrzeganie wyznaczonych czasów prezentacji.
Zgłoszenia zespołu w rejestracji należy dokonać najpóźniej godzinę przed planowanym występem. Organizatorzy zapewniają zgłoszonym zespołom obiad i wodę mineralną. O godzinie i miejscu posiłku zespoły zostaną poinformowane podczas rejestracji.

PROGRAM PREZENTACJI ZESPOŁÓW

PROGRAM PREZENTACJI CHÓRÓW

PROGRAM PREZENTACJI SOLIŚCIMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha