Wigilia Miejska w Stalowej Woli już w niedzielę

20 grudnia 2015
godz. 15.00
Plac Piłsudskiego

Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny oraz Stowarzyszenie „Dobro Powraca” zapraszają na Wigilię Miejską, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 grudnia na placu Piłsudskiego przed Miejskim Domem Kultury od godz. 15.00.

Uroczystość rozpocznie występ Chóru Kameralnego, który wykona najpiękniejsze polskie kolędy. Następnie odbędzie się odpalenie ogniska i przekazanie światła z Betlejem. Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny oraz zaproszeni goście złożą mieszkańcom świąteczne życzenia.

Kolejnym punktem programu będzie krótki koncert Chóru Lasowiaków oraz uroczyste rozpalenie choinki miejskiej.

Punktem kulminacyjnym uroczystej Wigilii Miejskiej będzie dzielenie się opłatkiem, podczas którego odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu uczniów stalowowolskich szkół podstawowych i gimnazjów oraz świetlicy socjoterapeutycznej „Tęcza”. Następnie zapraszamy mieszkańców na Wieczerzę Wigilijną, podczas której nagrodzone zostaną dzieci, które wzięły udział w konkursie “Co miasto Stalowa Wola powinno otrzymać w prezencie od Świętego Mikołaja?”.

Podczas Miejskiej Wigilii zorganizowana zostanie zbiórka artykułów spożywczych i chemii gospodarczej dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Stalowej Woli.

WIGILIA 2015 plakat _OK.inddMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha