Miejski Sylwester 2015 na Placu Piłsudskiego

31 grudnia 2015 r.
Start 19.30

Już niebawem będziemy świętować nadejście Nowego Roku na Placu Piłsudskiego przed Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli. Aby zabawa była przednia i bezpieczna, prosimy o stosowanie się do poleceń służb porządkowych, przestrzeganie czasowych zakazów, ograniczających ruch i parkowanie w obrębie terenu imprezy.

Prosimy bardzo o nie parkowanie swoich pojazdów od godz. 7.00 dnia 31.12.2015 do godz. 6.00 dnia 01.01.2016 r. na parkingach znajdujących się na Placu Piłsudskiego oraz wzdłuż ulicy 1 Sierpnia, na odcinku od ronda do skrzyżowania z ul. Kilińskiego. W przypadku niedostosowania się do zakazu samochód zostanie odholowany na koszt właściciela.

Ruch na w/w odcinku drogi będzie zamknięty w podanych godzinach. Toalety kontenerowe będą ulokowanie na skwerze obok Komendy Powiatowej Policji. Podczas imprezy działać będzie punkt medyczny, udzielający doraźnej pomocy. Scena ulokowana zostanie w okolicach deptaka z betonowymi kolumnami, po lewej stronie budynku MDK. Nad bezpieczeństwem Publiczności czuwać będzie agencja ochrony “Karabela”.

Ze względów bezpieczeństwa – przed pokazem sztucznych ogni – wstęp na część Placu Piłsudskiego od strony torów kolejowych będzie zabroniony (umieszczone tam będą ładunki pirotechniczne, stąd prosimy o respektowanie poleceń służb porządkowych, nie przekraczanie barier i taśm zabezpieczających teren).

Liczymy na liczne przybycie mieszkańców naszego miasta i choć pogoda zapowiada się mroźna – postaramy się rozgrzać atmosferę.

Do zobaczenia niebawem!

SYLWESTER 2015 plakat _DRUK.inddMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha