Śpiewajmy kolędy i pastorałki – zobacz wyniki konkursu

W imieniu organizatorów konkursu “Śpiewajmy kolędy i pastorałki” gorąco dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy zaprezentowali się podczas przesłuchań w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Dziękujemy również rodzicom i opiekunom, którzy przygotowywali solistów i zespoły do prezentacji na scenie. Do finału konkursu zapraszamy osiem podmiotów, w tym dwa zespoły wokalne. Szczegółowy protokół znajduje się do wglądu w poniższym linku.

Członkowie Jury: Marian Zych – TDK, Rafał Latawiec – MDK

ZOBACZ PROTOKÓŁ Z PRZESŁUCHAŃ

———————————————————————————————————————————————————————–

ŚPIEWAJMY KOLĘDY I PASTORAŁKI! Zachęcamy do zaprezentowania swojego wykonania najpiękniejszych melodii związanych z Bożym Narodzeniem na scenie. Do 11 stycznia można zgłaszać udział w konkursie. Poniżej znajdziecie regulamin oraz kartę zgłoszenia.

 

W konkursie ŚPIEWAJMY KOLĘDY I PASTORAŁKI 2016 mogą wziąć udział osoby z terenu powiatu ziemskiego tarnobrzeskiego, ze Stalowej Woli oraz Sandomierza. Uczestnicy zostaną podzieleni na 4 kategorie wiekowe: 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat oraz 16-19 lat. Mogą to być soliści, a także zespoły wokalne, z akompaniamentem lub bez. Można wykonać popularne kolędy i pastorałki, ale także mniej znane lub własne kompozycje. Najważniejsze, by wykonany utwór był związany z treścią i symboliką świąt Bożego Narodzenia. Celem konkursu jest bowiem podtrzymanie tradycji kolędowania, promocja współczesnych interpretacji oraz prezentacja bogatej twórczości kolędniczej.

Zgłoszenia można przesyłać do 11 stycznia 2016 r. Eliminacje odbędą się w poszczególnych miastach, a finał 30 stycznia o godz. 11.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Dokumenty do pobrania:

regulamin.pdf
karta zgłoszenia

Źródło: http://tdk.tarnobrzeg.pl/wp/spiewajmy-koledy-i-pastoralki-regulamin-konkursu/Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha