Circus Paradise

29 stycznia 2016
godz. 19.00
sala kameralna

Serdecznie zapraszamy na szalony, karnawałowy spektakl Circus Paradise, najnowszą premierę rzeszowskiego Teatru Przedmieście.

Tym razem Teatr Anety Adamskiej wychodzi z propozycją nieoczekiwaną, inną niż dotychczas, o której reżyserka pisze tak: „Przekształcamy nasz teatr w budę jarmarczną, a sami stajemy się trupą wędrownych komediantów, którzy bawią i wzruszają prostymi, a czasem absurdalnymi opowieściami o życiu.”

„Circus Paradise” według „Parad” Jana Potockiego i „Dekameronu” Giovanniego Boccaccia to szalone i wesołe widowisko pełne energii i niecodziennych sytuacji. Przedstawiamy Państwu dwie parady Hrabiego Potockiego ku uciesze gawiedzi, a także dwie opowieści z rubasznych i pełnych wigoru nowel Boccaccia. Zawiłe gry miłosne, liczne żarty sceniczne, gra słów i frywolny humor commedii dell’arte ukazują nam prawdę o nas samych, o naszych słabościach i pragnieniach. Spektakl barwny i groteskowy, czasem oniryczny, czasem przewrotny, przedstawia niewątpliwie zabawne historie ludzkich namiętności.

W tym karnawale zapraszamy na żywioł zabawy i śmiechu czystego, który tak jak wzruszenie i płacz ma magiczną moc oczyszczania. Śmiejemy się także z samych siebie wierząc, że Państwo się tym śmiechem zarażą.

Występują:
Aneta Adamska, Jakub Adamski, Sylwia Błażejowska, Paweł Sroka, Maciej Szukała
Muzyka: Jakub Adamski
Reżyseria: Aneta Adamska

Bilety: 20/ 10 złMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha