Kino letnie – projekcje w plenerze

lipiec - sierpień 2015

W każdy piątek i sobotę w lipcu oraz sierpniu 2015 roku na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli organizowano bezpłatne seanse filmowe w plenerze. Pokazy w lipcu zostały zorganizowane we współpracy ze Stalowowolskim Towarzystwem Kulturalnym dzięki realizacji projektu „Wzbogacanie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli” dofinansowanego ze środków Gminy Stalowa Wola. Natomiast w sierpniu pokazy zostały dofinansowane ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych Filmoteki Narodowej, do której należy Kino „Wrzos” Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

Projekt jest kontynuowany w roku 2016. Repertuar można znaleźć na stronie Kina WRZOS

Kino letnie sierpień kino letnie sierpień2 kino letnie sierpień3 kino letnie sierpień4