Gość specjalny „Planety Singli” w Kinie „Wrzos”

6 lutego 2016
Kino „Wrzos”
godz. 17.30 - seans i spotkanie

Jeśli to początek lutego – w kinach możemy spodziewać się premiery komedii romantycznej. I oto mamy „Planetę Singli”. Film w reżyserii Mitji Okorna oczywiście bawi, wzrusza i zaskakuje. O tym jak powstawała „Planeta Singli” opowie widzom sobotniego seansu w Kinie „Wrzos” jeden z autorów scenariusza – Łukasz Światowiec. Scenarzysta jest rodowitym stalowowolaninem, stąd też spodziewać się można ujawnienia drogi, jaką należy przebyć, by z widza oglądającego filmy w Kinie „Wrzos” stać się autorem oglądanych na ekranie historii.

W filmie w rolach głównych zobaczymy: Macieja Stuhra, jako uwielbianego przez miliony telewizyjnego showmana, oraz zjawiskowo piękną Agnieszkę Więdłochę, jako ukrywającą swój seksapil nauczycielkę muzyki. Tych dwoje zawrze ze sobą nietypową umowę, dzięki której cała Polska dowie się, czy prawdziwa miłość istnieje i gdzie (nie) należy jej szukać.

W doborowej obsadzie znaleźli się także: Danuta Stenka, Paweł Domagała, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki oraz Ewa Błaszczyk. W plejadzie internetowych randkowiczów nazwiska–niespodzianki, wśród nich m.in. lider Afromental Wojtek „Łozo” Łozowski.

„Planeta Singli” reż. Mitja Okorn
Kino „Wrzos”
Po seansie zapraszamy na spotkanie z Łukaszem Światowcem – stalowowolaninem, który jest jednym z autorów scenariusza „Planety Singli”

bilety: 14/ 13złMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha