Zapisy na II semestr Politechniki Dziecięcej w Stalowej Woli!

Zapisy od 10 do 21 lutego 2016

Wszystkich uczniów szkół podstawowych zapraszamy do rejestracji na zajęcia w II semestrze Politechniki Dziecięcej. Zapisów można dokonywać  od 10 lutego od godziny 10.00 do 21 lutego do godziny 23.59.59.22 lutego odbędzie się losowanie uczestników na zajęcia, natomiast 23 lutego nastąpi ogłoszenie wyników losowania, czyli listy dzieci zakwalifikowanych do udziału w zajęciach.

W II semestrze nie zabraknie tematów, które zainteresują małych studentów – uczestnicy zajęć sprawdzą czy każdy może zostać odkrywcą;  co widzi ludzkie oko i co to jest anamorfoza; jak analizuje się krew oraz dowiedzą się na czym polega interakcja komputer – człowiek.

Z zajęć Politechniki Dziecięcej może skorzystać 200-osobowa grupa dzieci w wieku od 6 do 12 lat ze Stalowej Woli i Powiatu Stalowowolskiego. Wykłady odbywają się raz w miesiącu, w sobotę, w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli. Organizatorem wszystkich działań związanych z rekrutacją jest Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat zajęć i rejestracji znajduje się na stronie www Politechniki Dziecięcej


Politechnię Dziecięcą w Stalowej Woli sfinansowano ze środków Gmin: Stalowa Wola, Bojanów, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaklików i Zaleszany.

Partner projektu: Gmina Stalowa Wola, Powiat Stalowowolski, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Koordynator: Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej WoliMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha