Taneczne i smaczne „Odcienie Orientu”

9 kwietnia 2016
godz. 15.00 - 20.00 - Orientalny Bazar
godz. 18.00 - 20.00 - Scena Otwarta
godz. 20.00 - Gala Gwiazd

Stalowowolski Miejski Dom Kultury zaprasza w dniach 8 – 10 kwietnia na pierwszy w naszym regionie festiwal tańca orientalnego „Odcienie Orientu”.  W jego programie: konkurs tańca indyjskiego (po raz pierwszy w Polsce) i belly dance oraz bogata oferta warsztatowa – to propozycje dla tancerek już wtajemniczonych w orientalną sztukę tańca. Zainteresowani egzotycznymi smakami, zapachami, kolorami zaspokoją swoją ciekawość odwiedzając orientalny bazar, który rozgości się w MDK w sobotę. A wieczorem tegoż dnia największe wydarzenie festiwalu – Gala gwiazd tańca orientalnego.

„Odcienie Orientu” narodziły się z pasji dziewcząt z Zespołu Tańca Orientalnego Nimbooda, który od 2008 roku działa w MDK. Organizując festiwal zamierzają zaprezentować szerokiej publiczności piękno i różnorodność tańca orientalnego. To również okazja do doskonalenia swoich umiejętności podczas warsztatów prowadzonych przez gwiazdy tańca orientalnego.

Stalowowolski Festiwal Tańca Orientalnego
„ODCIENIE ORIENTU”